Doprava od 2000 Kč ZDARMA!
 1

Garance vrácení peněz

S tímto vínem budete spokojeni,nebo vám vrátíme peníze

Bleskové doručení

Toto zboží doručíme po Praze od 2 hodin po objednání

Osobní odběr v Praze po celý týden

Od pondělí do pátku, od 10 do 19 hodin

Crémant de Bourgogne Rosé, Bailly Lapierre

460 Kč (vč. DPH) 380,17 Kč (bez DPH)
Skladem
Země původu: Francie
Vinařská oblast: Bourgogne
Obsah cukru: Suché
Odrůda vína: Gamay, Pinot Noir
Hodí se k jídlu: k předkrmům, k dezertům, k mořským plodům
Hodí se k události: svatby a zásnuby, výročí a narozeniny, oslava úspěchu, víno pro šéfa
Typ uzávěru: Korek
K vyzvednutí ihned: VYZVEDNĚTE SI TOTO VÍNO OSOBNĚ OKAMŽITĚ

Bailly, burgundská vesnice, kde se vinařství nachází, na samém vrcholku “Col du Crémant”, dala vzniknout ochranné známce burgundského crémantu “appellation d’origine contrôlée” – A.O.C.– Crémant de Bourgogne.


Již od roku 1972 se toto vinařství zaměřuje ve svých sklepích, které poskytují jedinečné přírodní podmínky, na šumivá vína, jež doprovázejí zvláštní příležitosti. Hrozny pocházejí z ušlechtilé révy, jsou sklízeny ručně, vinifikovány a poté víno pomalu zraje.

Crémanty tohoto vinařství v sobě spojují eleganci odrůd, které proslavily Burgundsko, spolu s jemností dokonalých bublinek.

Vína Bailly Lapierre těží z certifikace A.O.C., která potvrzuje jejich vysokou kvalitu,jak dokazuje i řada ocenění a rostoucího uznání po celém světě. Jejich Crémant “l’Inattendu” vyhrál v roce 2017 soutěž o nejlepší šumivé víno světa (World Best Sparkling Wine Competition).

Milovníci růžových bublinek si tento crémant zcela nepochybně vychutnají od aperitivu až po dezert. V každém případě se skvěle hodí k pokrmům z mořských plodů, např. ke krevetám či garnátům.