Doprava a platba | tovino.cz - Měníme víno v radost
Doprava ZDARMA pro objednávky nad 599 Kč :)

Doprava a platba

Doprava
 • Doprava domů po celé ČR ZDARMA při objednávce nad 599,- Kč.
 • Doprava domů po celé ČR  za 99,- Kč. Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost Messenger, která vám doručí balíček do druhého dne, a když vás nezastihne doma, doručí ho následující pracovní den. Jakmile odejde zásilka z našeho skladu, kurýr vám pošle SMS, že následující pracovní den můžete očekávat balíček. O přesném čase doručení vás bude informovat přepravce. Pokud máte balíček na dobírku, můžete kurýrovi zaplatit v hotovosti i kartou.
 • Doprava po Praze EXPRESS prostřednictvím Taxi delivery za 199,- . Ideální, pokud potřebujete víno s doručením do 2 hodin nebo na konkrétní hodinu. Platí pro objednávky vína označené k vyzvednutí ihned, realizované v čase od 9:00 do 15:00 hodin a platby přes Gopay, či bankovním převodem. Doručení zboží jsme schopni realizovat kdykoliv od 8:00 do 22:00 hod - doprava je zajišťována prostřednictvím kurýrní služby Liftago s telefonickým kontaktem na zákazníka. O přesném čase doručení Vás bude informovat přepravce.
 • Balík Do ruky (Česká pošta, 148 Kč) Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která zásilku doručuje osobně, a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS/e-mailu. Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu České pošty http://formulare.cpost.cz/overeni.html. Více informací o Balíku do ruky najdete na stránkách České pošty. Některé pobočky České pošty umožňují platbu kartou – zda tuto možnost nabízí i pobočka ve všem okolí najdete přímo na stránkách České pošty po jejím vyhledání.
 • Osobní odběr – na pobočce provozovny TOVINO ZDARMA Vámi objednané zboží si můžete vyzvednou úterý a pátek od 9:00 do 15:00 hodin a to na adrese TOVINO e-vino s.r.o., v areálu Branického pivovaru, Údolní 212/1, 147 00 Praha 4. Naleznete nás zde. V případě, že byste si nemohli v daný čas zásilku osobně vyzvednout, prosím kontaktujte nás telefonicky. Uděláme maximum, abychom vám nabídli nejlepší možné řešení.
 • Osobní odběr – na pobočce provozovny Freshbedýnky ZDARMA každý pracovní den od 15:00 do 17:00, v neděli od 12:00  do 15:00 a to na adrese Freshbedýnky, v areálu Branického pivovaru, Údolní 212/1, 147 00 Praha 4. 
Platební metody
 • Platební karta - Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti GoPay, která je v celé Evropě nejdůležitějším zpracovatelem karet a zprostředkovává platby kartou pro největší české banky. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci. Platba je limitována do výše 80 000,- Kč.
 • Rychlý platební příkaz - U následujících bank můžete využít expresního převodu pomocí tzv. bankovního tlačítka (platba na jedno kliknutí bez nutnosti vyplňovat údaje): Česká spořitelna, Komerční banka, mBank, Raiffeisenbank, Fio banka. Rychlý platební příkaz spočívá v tom, že vás ihned po dokončení objednávky přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví, kde můžete ihned po zabezpečeném přihlášení odeslat předvyplněný platební příkaz. Vše je maximálně jednoduché a 100% bezpečné. Platba je limitována do výše 80 000,- Kč.
 • Hotově - Jedná se o způsob úhrady zboží, kdy neplatíte nic předem, ale až při převzetí zboží na pobočce provozovny TOVINO, nebo provozovny Freshbedýnky.
 • Platební kartou - Jedná se o způsob úhrady zboží, kdy neplatíte nic předem, ale až při převzetí zboží na pobočce provozovny TOVINO.
 • Dobírka (30 Kč) - Objednávejte dnes a zaplaťte až při převzetí. Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží přímo přepravci při předání zboží. Můžete platit hotově nebo kartou. Platba je limitována do výše 85 000,- Kč.
 • Bankovním příkazem - Uhraďte objednávku na bankovního účet č. 9905977001/5500 a pošlete nám potvrzení o úhradě, ihned po obdržení budeme víno expedovat.

Nalijme si čistého vína

Protože prodáváme alkohol, nemůžeme vás pustit dál dokud nekápnete božskou.

Je mi více než 18 let