Doprava od 2000 Kč ZDARMA!

Doprava a platba

Doprava
  • Doprava domů po celé ČR ZDARMA při objednávce nad 2000,- Kč.
  • Doprava domů po celé ČR  za 179,- Kč. Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost Messenger, která vám doručí balíček do druhého dne, a když vás nezastihne doma, doručí ho následující pracovní den. Jakmile odejde zásilka z našeho skladu, kurýr vám pošle SMS, že následující pracovní den můžete očekávat balíček. O přesném čase doručení vás bude informovat přepravce. Pokud máte balíček na dobírku, můžete kurýrovi zaplatit v hotovosti i kartou.
  • Doprava po Praze EXPRESS prostřednictvím Taxi delivery za 299,- . Ideální, pokud potřebujete víno s doručením do 2 hodin nebo na konkrétní hodinu. Platí pro objednávky vína označené k vyzvednutí ihned, realizované v pracovních dnech v čase od 9:00 do 15:00 hodin v okruhu do 10km z TOVINO. Express doručení lze realizovat pouze oproti platbě převodem nebo prostřednictvím GOPAY. O přesném čase doručení vás bude informovat kurýr.
  • Osobní odběr – na pobočce provozovny TOVINO ZDARMA Vámi objednané zboží si můžete vyzvednou úterý a pátek od 9:00 do 15:00 hodin a to na adrese TOVINO e-vino s.r.o., v areálu Branického pivovaru, Údolní 212/1, 147 00 Praha 4. Naleznete nás zde. V případě, že byste si nemohli v daný čas zásilku osobně vyzvednout, prosím kontaktujte nás telefonicky. Uděláme maximum, abychom vám nabídli nejlepší možné řešení.
Platební metody
  • Platební karta - Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti GoPay, která je v celé Evropě nejdůležitějším zpracovatelem karet a zprostředkovává platby kartou pro největší české banky. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci. Platba je limitována do výše 80 000,- Kč.
  • Rychlý platební příkaz - U následujících bank můžete využít expresního převodu pomocí tzv. bankovního tlačítka (platba na jedno kliknutí bez nutnosti vyplňovat údaje): Česká spořitelna, Komerční banka, mBank, Raiffeisenbank, Fio banka. Rychlý platební příkaz spočívá v tom, že vás ihned po dokončení objednávky přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví, kde můžete ihned po zabezpečeném přihlášení odeslat předvyplněný platební příkaz. Vše je maximálně jednoduché a 100% bezpečné. Platba je limitována do výše 80 000,- Kč.
  • Hotově - Jedná se o způsob úhrady zboží, kdy neplatíte nic předem, ale až při převzetí zboží na pobočce provozovny TOVINO.
  • Platební kartou - Jedná se o způsob úhrady zboží, kdy neplatíte nic předem, ale až při převzetí zboží na pobočce provozovny TOVINO.
  • Dobírka (39 Kč) - Objednávejte dnes a zaplaťte až při převzetí. Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží přímo přepravci při předání zboží. Můžete platit hotově nebo kartou. Platba je limitována do výše 85 000,- Kč.
  • Bankovním příkazem - Uhraďte objednávku na bankovního účet č. 9905977001/5500 a pošlete nám potvrzení o úhradě, ihned po obdržení budeme víno expedovat.