Doprava od 2000 Kč ZDARMA!
 1

Garance vrácení peněz

S tímto vínem budete spokojeni,nebo vám vrátíme peníze

Bleskové doručení

Toto zboží doručíme po Praze od 2 hodin po objednání

Osobní odběr v Praze po celý týden

Od pondělí do pátku, od 10 do 19 hodin

Château Clarke, Baron Edmond de Rothschild

1 080 Kč (vč. DPH) 892,56 Kč (bez DPH)
Na dotaz
Výrobce: Château Clarke
Země původu: Francie
Vinařská oblast: Bordeaux
Charakteristika vína: BIO víno
Obsah cukru: Suché
Odrůda vína: Cuvée
Hodí se k jídlu: k hovězímu, k jehněčímu
Hodí se k události: svatby a zásnuby, oslava úspěchu, víno pro znalce
Typ uzávěru: Korek
Doporučuje: Vít Hepnar
K vyzvednutí ihned: VYZVEDNĚTE SI TOTO VÍNO OSOBNĚ OKAMŽITĚ

Červené klasické bordeaux víno Clarke pochází z levého břehu řeky Girondy, Listrac Medoc a je v kategorii cru bourgeois Medoc.. Jeho jemná vůně je plná černého ovoce, ostružin a nuancí třešní se mísí s tóny vanilky a subtilními bylinnými doteky. V chuti dominuje drobné červené ovoce, se zráním se tvoří tóny konfitovaného červeného a černého rybízu a ostružin s jemnými náznaky karamelu.Víno se vyznačuje plností a vyvážeností chutí. Netypicky na levý břeh je vytvořeno zejména z odrůd Merlot, Cabernet Sauvignon a Petit Verdot s převahou Merlotu.

Zpracování tohoto vína reflektuje pečlivou vinifikaci a zrání ve francouzských dubových sudech (14 měsíců), což mu přidává elegantní buket a harmonické třísloviny a strukturu. 

Toto víno doporučujeme servírovat okolo 18-20 °C

O vinařství

Vinařství Chateau Baron Edmond de Rothschild Heritage je synonymem pro excelenci a dlouhou rodinnou tradici rodu Rothschildů v produkci výjimečných vín. Toto vinařství se nachází v srdci Bordeaux s vinicemi jak na levém (Ch. Clarke; Ch. Malmaison) tak pravém břehu (Ch. Laurets) řeky Girondy. V průběhu minulých desetiletí byla produkce dále rozšířena o vinice ve španělské oblasti Rioja, v jihoafrickém Stellenbosch, na Novém Zélandu a v Argentině.

 

Chateau Baron Edmond de Rothschild Heritage se specializuje na výrobu vysoce kvalitních vín, která zrcadlí péči o detail, inovativní postupy a lásku k tradici a k přírodě. Vinařství je známé také díky svému respektu k životnímu prostředí a udržitelné vinohradnické praxi, což se odráží v kvalitě a čistotě jeho vín. Sklízí uznání díky vynikajícím červeným i bílým vínům, která vynikají v komplexnosti chutí a harmonii a jsou na Bordeaux překvapivě rychle připravená k pití. Pro ty,kteří hledají spojení tradice a inovace, jsou vína z Chateau Baron Edmond de Rothschild Heritage zárukou autenticity a nezaměnitelné kvality. 

Vinné párování

Clarke je skvělým společníkem k červenému masu a syrovým sýrům. Jeho bohaté třísloviny a jemně kořeněný charakter vyniknou při doprovodu hovězího masa nebo pečeného jehněčího. Vyzkoušejte toto špičkové víno a dopřejte si exkluzivní zážitek spojený s tradicí a mistrovstvím výroby vína.