Doprava od 2000 Kč ZDARMA!
 1

Bleskové doručení

Toto zboží doručíme po Praze od 2 hodin po objednání

Osobní odběr v Praze po celý týden

Od pondělí do pátku, od 10 do 19 hodin

Rosé Brut Prosecco, La Farra

299 Kč (vč. DPH) 247,11 Kč (bez DPH)
Skladem
Obsah alkoholu: 11%
Země původu: Itálie
Vinařská oblast: Treviso
Obsah cukru: Suché
Odrůda vína: Glera, Pinot Noir
Hodí se k jídlu: k předkrmům, k ovoci, k dezertům
Hodí se k události: svatby a zásnuby, oslava úspěchu, víno na piknik
Typ uzávěru: Korek
K vyzvednutí ihned: VYZVEDNĚTE SI TOTO VÍNO OSOBNĚ OKAMŽITĚ

Rosé Brut Prosecco, La Farra je růžové italské šumivé víno Víno má jasně růžovou barvu s purpurovými odlesky. Bublinky jsou jemné a přetrvávající. V nádechu ovocné s náznakem vůně fialek. Na patře suché a velmi dobře vyvážené.

Rosé Brut Prosecco je vyráběné klasickou „prosecco“ metodou Charmat, tedy metodou s relativně krátkým druhotným kvašením v tancích. Jde o cuveé z typické regionální odrůdy Glera a z Pinot Noir.

Toto víno doporučujeme servírovat okolo 8 -10 °C

O vinařství

Vinařství La Farra farm je poměrně mladé vinařství založené v roce 1997 rodinou Nardi v samém srdci pěstování prosecca ve Valdobbiadene. Vína produkují zásadně z vlastních hroznů a to jak z oblasti Valdobbiadene, tak i Treviso. Vysoký důraz na straně jedné na technologickou dokonalost a na straně druhé na udržitelnost a soulad s okolní přírodou je typický přístupem vinařství k procesu výroby jejich šumivých vín.

Vinné párování

Toto elegantní růžové šumivé víno se výborně hodí jak k tradičním italským předkrmům a těstovinám, tak ale i k ovoci a dezertům. Nejlepší je jako aperitiv, prostě jen tak, pro dobrou náladu.