Doprava od 2000 Kč ZDARMA!
 1

Garance vrácení peněz

S tímto vínem budete spokojeni,nebo vám vrátíme peníze

Bleskové doručení

Toto zboží doručíme po Praze od 2 hodin po objednání

Osobní odběr v Praze po celý týden

Od pondělí do pátku, od 10 do 19 hodin

Prosecco DOCG Superiore Millesimato Extra Dry, Bepin de Eto

399 Kč (vč. DPH) 329,75 Kč (bez DPH)
Na dotaz
Výrobce: Cantina Bepin de Eto
Obsah alkoholu: 11.5%
Země původu: Itálie
Vinařská oblast: Veneto
Obsah cukru: Polosuché
Odrůda vína: Glera
Hodí se k jídlu: k předkrmům, k dezertům
Hodí se k události: svatby a zásnuby, výročí a narozeniny, oslava úspěchu, víno na návštěvu
Typ uzávěru: Korek
K vyzvednutí ihned: VYZVEDNĚTE SI TOTO VÍNO OSOBNĚ OKAMŽITĚ

Toto šumivé italské víno se vyrábí stejně jako všechna ostatní prosecca metodou charmant, kdy bublinky vznikají ve víně přirozeným druhotným kvašením, které ale neprobíhá měsíce v lahvích jako u klasické metody, ale týdny v nerezových tancích. Světle slámově žlutá barva a delikátní vůně čerstvě upečeného chleba doplněná tóny jablek, hrušek, meruněk a následně růží a akátu. Velmi jemné a sametové polosuché víno s lehce sladkou chutí, která se harmonicky snoubí s kyselejší chutí limetkové šťávy.

Víno je 100% z hroznů Glera, z nejtypičtější odrůdy pro prosecco. Nenechte se zmást označením Extra Brut / Extra Dry , které má pro prosecco jiný význam než je běžné. Extra Dry je v tomto regionu označení  pro polosuchá vína, která obsahují více cukru než vína suchá, jež jsou označována Dry.

Doporučujeme otevírat okolo 8°C.

O vinařství

Dnešní podoba vín Bepin de Eto značí dlouholetou píli, která se odráží jak ve skvěle technologicky zvládnutých vínech, tak v originálním designovém balení. Vína vznikají v regionu Veneto, v kopcích Conegliano, poblíž Trevisa. Motem vinařství je: „Naší láskou a vášní je zachytit podstatu toho, co nás obklopuje, vytvořit šumivá vína té nejvyšší kvality“, které skutečně dbá na vysokou, nekompromisní a precizní kvalitu svých výrobků v každém směru. Rodinná tradice pěstování vína se uchovala až dodnes, vinařství tak čerpá z bohatých a dlouholetých zkušeností z minulosti, což je pro ně zároveň i velkým závazkem. Všechna vína z Bepin de Eto jsou v originálním a úchvatném balení.

Vinné párování

Jde především o aperitivní víno. Vhodné též k dezertům a ovoci