Doprava ZDARMA nad 2000 CZK
 1

Garance vrácení peněz

S tímto vínem budete spokojeni,nebo vám vrátíme peníze

Nejprodávanější

Tato lahev je mimořádně oblíbená mezi našimi zákazníky

Bleskové doručení

Toto zboží doručíme po Praze od 2 hodin po objednání

Osobní odběr v Praze po celý týden

Od pondělí do pátku, od 10 do 19 hodin

Champagne Palmer Blanc de Blancs

1 705 Kč (vč. DPH) 1 409,09 Kč (bez DPH)
Skladem
Země původu: Francie
Vinařská oblast: Champagne
Charakteristika vína: Stará vinice
Obsah cukru: Suché
Odrůda vína: Chardonnay
Hodí se k jídlu: k předkrmům
Hodí se k události: svatby a zásnuby, výročí a narozeniny, víno pro znalce
Typ uzávěru: Korek
Doporučuje: Vít Hepnar
K vyzvednutí ihned: VYZVEDNĚTE SI TOTO VÍNO OSOBNĚ OKAMŽITĚ

Vinařství Palmer & Co bylo založeno před sedmdesáti lety, v roce 1947, sedmi pěstitelskými rodinami s cennými vinicemi Premier Cru a Grand Cru v Remežské oblasti Champagne. Sedm lidí sdílelo touhu po dokonalosti a vizi vytvořit dům šampaňského známý pro svou vášeň, harmonii, rovnováhu a snahu o dokonalost. Dodnes tyto vlastnosti stále definují styl šampaňského Palmer & Co. Svá vína stále produkují s respektem k životnímu prostředí, zachováním integrity hroznů a se zaměřením na udržitelné pěstování.

Palmer Brut Réserve je cuvée složené z  výběru těch nejlepších hroznů z oblasti Champagne. Premiers and Grands Cru z oblasti Montagne de Reims převládají a propůjčují těmto vínům výraznou osobitost.  Základem cuvée jsou vína z příslušné sklizně, avšak jeho značnou část tvoří rezervní vína stará až 5 let, která mu dodávají plnost a zralost. Právě sladění nuancí a kontrastů rozličných cru a odrůd z nich pocházejících tvoří osobitý styl Champagne Palmer.

Tato Blanc de Blancs cuvée nesrovnatelné čistoty je založena na Chardonnay, hlavně z nádherných vinic Trépail a Villers-Marmery, které jsou uznávané pro svou eleganci a svěžest a mísí se dokonale v souladu s jemně ovocnou Chardonnay z Côte de Sézanne.

Křišťálové šampaňské vyzařuje jemné vůně citrusových plodů, bílých květů a mandlí.

Na patře je svěží a hedvábné, s jemností se rozkládá na krásných minerálních tónech, které jsou typické pro tyto křídové půdy.

Víno zraje 3-4 roky.